KPTC6F16-26P-C
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-26P-C
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi: KPTC6F16-26P-C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-26P-C
Tau Wae KPTC6F16-26P-C Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CIRCULAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3976 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-26P-C.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa 121659-1391
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga KPTC6F16-26P-C Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Whakaahuatanga CIRCULAR I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.307" (33.20mm) Ko te Hononga Nuturu Nickel