KPTC6F16-23P-D
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-23P-D
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi: KPTC6F16-23P-D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-23P-D
Tau Wae KPTC6F16-23P-D Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 3873 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-23P-D.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (1), 20 (22) Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa 121659-0757
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga KPTC6F16-23P-D Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23
Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Whakaahuatanga CIRCULAR I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.307" (33.20mm) Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium