KPTC6F16-23S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-23S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 23POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F16-23S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-23S
Tau Wae KPTC6F16-23S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 23POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5967 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-23S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-23
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F16-23S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.307" (33.20mm)