KPTC6F14-19SFMA
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F14-19SFMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPTC6F14-19SFMA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F14-19SFMA
Tau Wae KPTC6F14-19SFMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5218 pcs Pepa Raraunga KPTC6F14-19SFMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F14-19SFMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -