KPTC6F14-19SDMA
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F14-19SDMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPTC6F14-19SDMA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F14-19SDMA
Tau Wae KPTC6F14-19SDMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2398 pcs Pepa Raraunga KPTC6F14-19SDMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F14-19SDMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A