KPTC6F16-26SFMA
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-26SFMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPTC6F16-26SFMA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-26SFMA
Tau Wae KPTC6F16-26SFMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5628 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-26SFMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F16-26SFMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -