KPTC6F18-11S
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F18-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F18-11S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F18-11S
Tau Wae KPTC6F18-11S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga KPTC6F18-11S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F18-11S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.394" (35.40mm)