KPTC6F18-32P-F
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F18-32P-F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F18-32P-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F18-32P-F
Tau Wae KPTC6F18-32P-F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3768 pcs Pepa Raraunga KPTC6F18-32P-F.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Zinc Cobalt
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 121659-5366 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Green
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt
Ko te Hononga Nuturu 1.394" (35.40mm) Momo Hoapā Solder Cup