KPTC6F18-32S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F18-32S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F18-32S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F18-32S
Tau Wae KPTC6F18-32S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6035 pcs Pepa Raraunga KPTC6F18-32S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F18-32S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.394" (35.40mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6F18-32P-F-MA
KPTC6F18-32P-F-MA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 2449 pcs
Tikiake: KPTC6F18-32P-F-MA.pdf
RFQ
KPTC6F18-32PDMA
KPTC6F18-32PDMA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4663 pcs
Tikiake: KPTC6F18-32PDMA.pdf
RFQ
KPTC6F18-32S-D
KPTC6F18-32S-D
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Tikiake: KPTC6F18-32S-D.pdf
KPTC6F18-32PD
KPTC6F18-32PD
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Tikiake: KPTC6F18-32PD.pdf
KPTC6F18-32SDMA
KPTC6F18-32SDMA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Tikiake: KPTC6F18-32SDMA.pdf
KPTC6F18-32P
KPTC6F18-32P
Tikiake: KPTC6F18-32P.pdf
KPTC6F18-32S-C-MA
KPTC6F18-32S-C-MA
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6F18-32S-C-MA.pdf
KPTC6F18-32SFMA
KPTC6F18-32SFMA
Tikiake: KPTC6F18-32SFMA.pdf
KPTC6F18-32P-D-MB
KPTC6F18-32P-D-MB
Tikiake: KPTC6F18-32P-D-MB.pdf
KPTC6F18-32P-F
KPTC6F18-32P-F
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Tikiake: KPTC6F18-32P-F.pdf
KPTC6F18-32S-F
KPTC6F18-32S-F
Tikiake: KPTC6F18-32S-F.pdf
KPTC6F18-32S-F-MB
KPTC6F18-32S-F-MB
Tikiake: KPTC6F18-32S-F-MB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel