KPTC6F18-32SFMA
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F18-32SFMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.KPTC6F18-32SFMA.pdf2.KPTC6F18-32SFMA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F18-32SFMA
Tau Wae KPTC6F18-32SFMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4630 pcs Pepa Raraunga 1.KPTC6F18-32SFMA.pdf2.KPTC6F18-32SFMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F18-32SFMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -