VGS-200B-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-200B-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-200B-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 200 W 12 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-200B-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-200B-12
Tau Wae VGS-200B-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 200 W 12 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2717 pcs Pepa Raraunga VGS-200B-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-200B Mana (Watts) 204W
Ētahi Ingoa 102-4978 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 17A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 17A