VGS-150B-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-150B-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-150B-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 150 W 12 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-150B-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-150B-12
Tau Wae VGS-150B-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 150 W 12 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3777 pcs Pepa Raraunga VGS-150B-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-150B Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 102-4975 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A