VGS-200B-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-200B-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-200B-48
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 200 W 48 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-200B-48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-200B-48
Tau Wae VGS-200B-48 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 200 W 48 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3468 pcs Pepa Raraunga VGS-200B-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-200B Mana (Watts) 211W
Ētahi Ingoa 102-4980 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 4.4A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.4A