VGS-150B-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-150B-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-150B-24
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 150 W 24 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-150B-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-150B-24
Tau Wae VGS-150B-24 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 150 W 24 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4685 pcs Pepa Raraunga VGS-150B-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-150B Mana (Watts) 156W
Ētahi Ingoa 102-4976 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.5A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VGS-100-48
VGS-100-48
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 100W