VGS-100B-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-100B-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-100B-48
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 100 W 48 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-100B-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-100B-48
Tau Wae VGS-100B-48 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 100 W 48 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4689 pcs Pepa Raraunga VGS-100B-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.08" L x 3.84" W x 1.18" H (129.0mm x 97.5mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-100B Mana (Watts) 101W
Ētahi Ingoa 102-4974 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A