VGS-100B-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-100B-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-100B-24
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 100 W 24 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-100B-24.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-100B-24
Tau Wae VGS-100B-24 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 100 W 24 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5152 pcs Pepa Raraunga VGS-100B-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.08" L x 3.84" W x 1.18" H (129.0mm x 97.5mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-100B Mana (Watts) 108W
Ētahi Ingoa 102-4973 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VGS-100-3.3
VGS-100-3.3
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 100W