SCTH2010-220
BelBel
SCTH2010-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCTH2010-220
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
Ngā Rauemi: SCTH2010-220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCTH2010-220
Tau Wae SCTH2010-220 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5138 pcs Pepa Raraunga SCTH2010-220.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 240mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA
I teie nei - Maama 240mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCTH2010-1R0
SCTH2010-1R0
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 1.14A 105 MOHM SMD
I roto i te taonga: 5388 pcs
Tikiake: SCTH2010-1R0.pdf
RFQ
SCT67
SCT67
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 60W