SCTH2010-150
BelBel
SCTH2010-150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCTH2010-150
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM
Ngā Rauemi: SCTH2010-150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCTH2010-150
Tau Wae SCTH2010-150 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3985 pcs Pepa Raraunga SCTH2010-150.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Inductor 300mA 1.52 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.52 Ohm Max Whakatauranga onamata 300mA
I teie nei - Maama 300mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCT68
SCT68
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 15V 12V 60W
I roto i te taonga: 5896 pcs
Tikiake: SCT68.pdf
RFQ
SCTH2010-220
SCTH2010-220
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
I roto i te taonga: 5138 pcs
Tikiake: SCTH2010-220.pdf
RFQ
SCTH2010-2R2
SCTH2010-2R2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 800MA 205 MOHM
Tikiake: SCTH2010-2R2.pdf
SCT66
SCT66
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 60W