SCTH2010-100
BelBel
SCTH2010-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCTH2010-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM
Ngā Rauemi: SCTH2010-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCTH2010-100
Tau Wae SCTH2010-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4452 pcs Pepa Raraunga SCTH2010-100.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCTH2010
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 380mA 900 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Whakatauranga onamata 380mA
I teie nei - Maama 380mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCTH2010-1R5
SCTH2010-1R5
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 950MA 145 MOHM
I roto i te taonga: 5706 pcs
Tikiake: SCTH2010-1R5.pdf
RFQ
SCT64
SCT64
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 60W
I roto i te taonga: 4836 pcs
Tikiake: SCT64.pdf
RFQ
SCT65
SCT65
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 60W
Tikiake: SCT65.pdf
SCTH2010-1R0
SCTH2010-1R0
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 1.14A 105 MOHM SMD
Tikiake: SCTH2010-1R0.pdf
SCT63
SCT63
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W
Tikiake: SCT63.pdf
SCTH2010-220
SCTH2010-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
Tikiake: SCTH2010-220.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM
Tikiake: SCTH2010-150.pdf
SCT68
SCT68
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 15V 12V 60W
Tikiake: SCT68.pdf
SCT66
SCT66
Tikiake: SCT66.pdf
SCTH2010-2R2
SCTH2010-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 800MA 205 MOHM
Tikiake: SCTH2010-2R2.pdf
SCTH2010-2R7
SCTH2010-2R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 720MA 245 MOHM
Tikiake: SCTH2010-2R7.pdf
SCT67
SCT67
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 60W
Tikiake: SCT67.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel