SCTH2010-1R0
BelBel
SCTH2010-1R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCTH2010-1R0
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 1.14A 105 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCTH2010-1R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCTH2010-1R0
Tau Wae SCTH2010-1R0 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 1.14A 105 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5388 pcs Pepa Raraunga SCTH2010-1R0.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 1.14A 105 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.14A
I teie nei - Maama 1.14A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCTH2010-2R2
SCTH2010-2R2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 800MA 205 MOHM
I roto i te taonga: 4969 pcs
Tikiake: SCTH2010-2R2.pdf
RFQ
SCTH2010-100
SCTH2010-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM
I roto i te taonga: 4452 pcs
Tikiake: SCTH2010-100.pdf
RFQ
SCT66
SCT66
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 60W