SCTH2010-3R3
BelBel
SCTH2010-3R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCTH2010-3R3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 680MA 265 MOHM
Ngā Rauemi: SCTH2010-3R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCTH2010-3R3
Tau Wae SCTH2010-3R3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 680MA 265 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4869 pcs Pepa Raraunga SCTH2010-3R3.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Inductor 680mA 265 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 265 mOhm Max Whakatauranga onamata 680mA
I teie nei - Maama 680mA