SCTH2010-4R7
BelBel
SCTH2010-4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCTH2010-4R7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 590MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: SCTH2010-4R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCTH2010-4R7
Tau Wae SCTH2010-4R7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 590MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5954 pcs Pepa Raraunga SCTH2010-4R7.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 590mA 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 590mA
I teie nei - Maama 590mA