ACS732KLATR-40AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS732KLATR-40AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH
Ngā Rauemi: ACS732KLATR-40AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS732KLATR-40AB-T
Tau Wae ACS732KLATR-40AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 39887 pcs Pepa Raraunga ACS732KLATR-40AB-T.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Raupapa Automotive, AEC-Q100
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro 50mV/A
Wā Whakautu 200ns Ko te poari Bidirectional
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1987-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tuhinga ±0.5% Rautanga 1MHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA I teie nei - Whakaaro 40A
Te tika ±1.7%