ACS750ECA-100
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS750ECA-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS750ECA-100
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS750ECA-100.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS750ECA-100
Tau Wae ACS750ECA-100 Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5779 pcs Pepa Raraunga ACS750ECA-100.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 19.75mV/A
Wā Whakautu 27µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tube Paa / Case 5-CA Formed Leads
Whakaputa Ratiometric, Voltage Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga ±5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga DC ~ 13kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CA Formed Leads
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Whakaaro 100A
Te tika ±1.5%