ACS730KLCTR-40AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS730KLCTR-40AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua 1MHZ BANDWIDTH INTEGRATED, HALL
Ngā Rauemi: ACS730KLCTR-40AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS730KLCTR-40AB-T
Tau Wae ACS730KLCTR-40AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga 1MHZ BANDWIDTH INTEGRATED, HALL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52539 pcs Pepa Raraunga ACS730KLCTR-40AB-T.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 50mV/A
Wā Whakautu 700ns Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1793-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Tuhinga ±0.75%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 1MHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA I teie nei - Whakaaro 40A
Te tika ±3%