ACS726LLFTR-40B-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS726LLFTR-40B-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS726LLFTR-40B-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS726LLFTR-40B-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS726LLFTR-40B-T
Tau Wae ACS726LLFTR-40B-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44691 pcs Pepa Raraunga ACS726LLFTR-40B-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 50mV/A
Wā Whakautu 5µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1649-2
ACS726LLFTR-40AB-T
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Tuhinga ±0.5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 120kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA I teie nei - Whakaaro 40A
Te tika ±1%