ACS725LMATR-20AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS725LMATR-20AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE
Ngā Rauemi: ACS725LMATR-20AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS725LMATR-20AB-T
Tau Wae ACS725LMATR-20AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 37482 pcs Pepa Raraunga ACS725LMATR-20AB-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa Automotive, AEC-Q100
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro -
Wā Whakautu 4µs Ko te poari Bidirectional
Paa / Case - Whakaputa Ratiometric, Voltage
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae - Tuhinga ±1.5%
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Whakaaro 20A Te tika ±0.9%