ACS725LMATR-50AB-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS725LMATR-50AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE
Ngā Rauemi: ACS725LMATR-50AB-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS725LMATR-50AB-T
Tau Wae ACS725LMATR-50AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 38610 pcs Pepa Raraunga ACS725LMATR-50AB-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa Automotive, AEC-Q100
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae - Tuhinga ±1.5%
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Whakaaro 50A Te tika ±0.9%