ACS725LLCTR-50AB-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS725LLCTR-50AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS725LLCTR-50AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS725LLCTR-50AB-T
Tau Wae ACS725LLCTR-50AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43656 pcs Pepa Raraunga ACS725LLCTR-50AB-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro -
Wā Whakautu 4µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Tuhinga ±1.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Whakaaro 50A Te tika -