ACS733KLATR-65AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS733KLATR-65AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH
Ngā Rauemi: ACS733KLATR-65AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS733KLATR-65AB-T
Tau Wae ACS733KLATR-65AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 45118 pcs Pepa Raraunga ACS733KLATR-65AB-T.pdf
Tuhinga o mua 3.14 V ~ 3.46 V Raupapa Automotive, AEC-Q100
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro 20mV/A
Wā Whakautu 200ns Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1990-2
ACS733KLATR-65AB-T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tuhinga ±0.5% Rautanga 1MHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 65A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA I teie nei - Whakaaro 65A
Te tika ±1.7%