96PSD-A120W24-MN
AdvantechAdvantech
Advantech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 96PSD-A120W24-MN
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSD-A120W24-MN
Tau Wae 96PSD-A120W24-MN Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2273 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo -
Rahi / Rahi - Raupapa -
Mana (Watts) 120W Tae Mahi -
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito AC DC Converter 1 Output 24V 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) -