96PSD-A20W24-MM
Hua Hua
Tau Wae: 96PSD-A20W24-MM
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 20W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSD-A20W24-MM
Tau Wae 96PSD-A20W24-MM Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4550 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo -
Rahi / Rahi - Raupapa -
Mana (Watts) 20W Tae Mahi -
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito AC DC Converter 1 Output 24V 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) -