96PSD-A120W48-MN
Hua Hua
Tau Wae: 96PSD-A120W48-MN
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 100-240V 48V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSD-A120W48-MN
Tau Wae 96PSD-A120W48-MN Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 100-240V 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2137 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo -
Rahi / Rahi - Raupapa -
Mana (Watts) 120W Tae Mahi -
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito AC DC Converter 1 Output 48V 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) -