96PSD-A100W24-MM
AdvantechAdvantech
Advantech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 96PSD-A100W24-MM
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua A/D CONV 24V MDR DIN RAIL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSD-A100W24-MM
Tau Wae 96PSD-A100W24-MM Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga A/D CONV 24V MDR DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1911 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.94" L x 2.17" W x 3.54" H (100.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
Raupapa MDR-100 Mana (Watts) 96W
Ētahi Ingoa MDR-100-24-AND Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 4A