96PSA-A84W12V1
AdvantechAdvantech
96PSA-A84W12V1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 96PSA-A84W12V1
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 84W
Ngā Rauemi: 96PSA-A84W12V1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSA-A84W12V1
Tau Wae 96PSA-A84W12V1 Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 84W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2768 pcs Pepa Raraunga 96PSA-A84W12V1.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 6.30" L x 2.28" W x 1.27" H (160.0mm x 58.0mm x 32.3mm)
Raupapa 96PSA (84W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 84W Ko te poari -
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Cord (Sold Separately) Hononga Whakauru IEC 320-C14
Puka Desktop (Class I) He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 12V 84W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 7A
Raina Rita 16.7" (0.50m) Whakaaetanga CB, CE