96PSD-A240W24-MN
Hua Hua
Tau Wae: 96PSD-A240W24-MN
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 100-240V 24V
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 999 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSD-A240W24-MN
Tau Wae 96PSD-A240W24-MN Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 100-240V 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 999 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo -
Rahi / Rahi - Raupapa -
Mana (Watts) 240W Tae Mahi -
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito AC DC Converter 1 Output 24V 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) -