96PSD-A480W24-MN
Hua Hua
Tau Wae: 96PSD-A480W24-MN
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua A/D CONV 480W 24V NDR DIN RAIL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 582 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PSD-A480W24-MN
Tau Wae 96PSD-A480W24-MN Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga A/D CONV 480W 24V NDR DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 582 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
Raupapa NDR-480 Mana (Watts) 480W
Ētahi Ingoa NDR-480-24-AND Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 92.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A