V375A2C160BF2
VicorVicor
V375A2C160BF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A2C160BF2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 160W
Ngā Rauemi: V375A2C160BF2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 347 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A2C160BF2
Tau Wae V375A2C160BF2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 347 pcs Pepa Raraunga V375A2C160BF2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 73.7% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 80A Tau Wae Tuakiri V375A2C160