V375A2C160B
VicorVicor
V375A2C160B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A2C160B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 160W
Ngā Rauemi: V375A2C160B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A2C160B
Tau Wae V375A2C160B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5712 pcs Pepa Raraunga V375A2C160B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 73.7%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 80A
Tau Wae Tuakiri V375A2C160 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375A2C160BF2
V375A2C160BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 160W
I roto i te taonga: 347 pcs
Tikiake: V375A2C160BF2.pdf
RFQ
V375A28T600BN2
V375A28T600BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 600W
I roto i te taonga: 4414 pcs
Tikiake: V375A28T600BN2.pdf
RFQ
V375A28T600BS3
V375A28T600BS3
I roto i te taonga: 4425 pcs
Tikiake: V375A28T600BS3.pdf
V375A2C160B2
V375A2C160B2
Tikiake: V375A2C160B2.pdf
V375A28T600BS2
V375A28T600BS2
I roto i te taonga: 275 pcs
Tikiake: V375A28T600BS2.pdf
V375A2C160BF
V375A2C160BF
Tikiake: V375A2C160BF.pdf
V375A28T600BN3
V375A28T600BN3
I roto i te taonga: 263 pcs
Tikiake: V375A28T600BN3.pdf
V375A28T600BS
V375A28T600BS
Tikiake: V375A28T600BS.pdf
V375A2C160BF3
V375A2C160BF3
Tikiake: V375A2C160BF3.pdf
V375A2C160BG
V375A2C160BG
I roto i te taonga: 380 pcs
Tikiake: V375A2C160BG.pdf
V375A2C160B3
V375A2C160B3
Tikiake: V375A2C160B3.pdf
V375A28T600BN
V375A28T600BN
I roto i te taonga: 300 pcs
Tikiake: V375A28T600BN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel