V375A2C160BF
VicorVicor
V375A2C160BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A2C160BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 160W
Ngā Rauemi: V375A2C160BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A2C160BF
Tau Wae V375A2C160BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4078 pcs Pepa Raraunga V375A2C160BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 73.7%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 80A
Tau Wae Tuakiri V375A2C160 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375A2C160BF2
V375A2C160BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 160W
I roto i te taonga: 347 pcs
Tikiake: V375A2C160BF2.pdf
RFQ
V375A28T600BS2
V375A28T600BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 600W
I roto i te taonga: 275 pcs
Tikiake: V375A28T600BS2.pdf
RFQ
V375A2C160B
V375A2C160B
I roto i te taonga: 5712 pcs
Tikiake: V375A2C160B.pdf
V375A2C160B2
V375A2C160B2
I roto i te taonga: 4064 pcs
Tikiake: V375A2C160B2.pdf
V375A2C160BF3
V375A2C160BF3