V375A2C160BL
VicorVicor
V375A2C160BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A2C160BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 160W
Ngā Rauemi: V375A2C160BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 378 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A2C160BL
Tau Wae V375A2C160BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 378 pcs Pepa Raraunga V375A2C160BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 73.7% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 80A Tau Wae Tuakiri V375A2C160
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375A2C160BF
V375A2C160BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 160W
I roto i te taonga: 4078 pcs
Tikiake: V375A2C160BF.pdf
RFQ
V375A2C160BG
V375A2C160BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 380 pcs
Tikiake: V375A2C160BG.pdf
RFQ
V375A2C160BL2
V375A2C160BL2