V375A2C160B3
VicorVicor
V375A2C160B3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A2C160B3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 160W
Ngā Rauemi: V375A2C160B3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A2C160B3
Tau Wae V375A2C160B3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5455 pcs Pepa Raraunga V375A2C160B3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 73.7%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 80A