FXP830.24.0100B
TaoglasTaoglas
FXP830.24.0100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP830.24.0100B
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: FXP830.24.0100B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP830.24.0100B
Tau Wae FXP830.24.0100B Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 12978 pcs Pepa Raraunga FXP830.24.0100B.pdf
VSWR - Whakamutunga Cable (100mm) - MHF4
Raupapa Freedom Hoki Hoki -
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1318 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.004" (0.10mm)
Hua 2.6dBi, 5dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz, 5.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, Wi-Fi Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz 2.6dBi, 5dBi Cable (100mm) - MHF4 Adhesive