FXP831.07.0100C
TaoglasTaoglas
FXP831.07.0100C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP831.07.0100C
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: FXP831.07.0100C.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP831.07.0100C
Tau Wae FXP831.07.0100C Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 23421 pcs Pepa Raraunga FXP831.07.0100C.pdf
VSWR 2.5 Whakamutunga Cable (100mm) - MHF1
Raupapa Freedom Hoki Hoki -
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1121
FXP831070100C
Tuhinga o mua 2
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.004" (0.10mm)
Hua 3dBi, 5.5dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz, 5.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz 3dBi, 5.5dBi Cable (100mm) - MHF1 Adhesive