FXP832.03.0458D
TaoglasTaoglas
FXP832.03.0458D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP832.03.0458D
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: FXP832.03.0458D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP832.03.0458D
Tau Wae FXP832.03.0458D Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 12892 pcs Pepa Raraunga FXP832.03.0458D.pdf
VSWR - Whakamutunga Cable (458mm) - RP-SMA Male
Raupapa Freedom Hoki Hoki -10dB
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1328 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.009" (0.24mm)
Hua 3.66dBi, 5.33dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz, 5.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz 3.66dBi, 5.33dBi Cable (458mm) - RP-SMA Male Adhesive