FXP75.07.0045B
TaoglasTaoglas
FXP75.07.0045B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP75.07.0045B
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ FLAT IPEX 45MM
Ngā Rauemi: FXP75.07.0045B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP75.07.0045B
Tau Wae FXP75.07.0045B Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ FLAT IPEX 45MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19107 pcs Pepa Raraunga FXP75.07.0045B.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, IPEX MHFI (U.FL)
Raupapa Atom Hoki Hoki -
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1272 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.009" (0.24mm)
Hua 2.5dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.5dBi Connector, IPEX MHFI (U.FL) Adhesive