FXP74.07.0100A
TaoglasTaoglas
FXP74.07.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP74.07.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Ngā Rauemi: FXP74.07.0100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP74.07.0100A
Tau Wae FXP74.07.0100A Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16303 pcs Pepa Raraunga FXP74.07.0100A.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (100mm) - U.FL
Raupapa Black Diamond Hoki Hoki -10dB
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1224
FXP74070100A
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.004" (0.10mm)
Hua 4dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.483.5GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.483.5GHz 4dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive