PL20-10-130B
TamuraTamura
PL20-10-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL20-10-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL20-10-130B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL20-10-130B
Tau Wae PL20-10-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 4657 pcs Pepa Raraunga PL20-10-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.20mm L x 47.60mm W Raupapa PL20-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa MT3104
PL20-10
PL20-10(BOX)
PL20-10(BULK)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 41.28mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4A, Series 2A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL20
PL20
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 20 POS PANEL MOUNT
I roto i te taonga: 14641 pcs
Tikiake:
RFQ
PL20-1
PL20-1
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER