PL20-24-130B
TamuraTamura
PL20-24-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL20-24-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL20-24-130B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL20-24-130B
Tau Wae PL20-24-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 10809 pcs Pepa Raraunga PL20-24-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 12V, Series 24V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.20mm L x 47.60mm W Raupapa PL20-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa MT3128
PL20-24
PL20-24(BOX)
PL20-24(BULK)
PL2024130B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 41.28mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 1.66A, Series 830mA
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL20-3
PL20-3
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER
I roto i te taonga: 8360 pcs
Tikiake: PL20-3.pdf
RFQ
PL20-28-130B
PL20-28-130B
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
I roto i te taonga: 10347 pcs
Tikiake: PL20-28-130B.pdf
RFQ
Kaihanga: Tamura
Tikiake: PL20-12-130B.pdf
PL202
PL202
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: SWITCH PLAST BARRIER CENTER BLK
Tikiake: PL202.pdf
PL20-1
PL20-1
Kaihanga: Bel
Tikiake: PL20-1.pdf
PL20-5A
PL20-5A
Tikiake: PL20-5A.pdf
Tikiake: PL20-2.pdf
PL20-5
PL20-5