PL20-20-130B
TamuraTamura
PL20-20-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL20-20-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL20-20-130B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL20-20-130B
Tau Wae PL20-20-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 10831 pcs Pepa Raraunga PL20-20-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 10V, Series 20V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.20mm L x 47.60mm W Raupapa PL20-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa MT3122
PL20-20
PL20-20(BOX)
PL20-20(BULK)
PL2020130B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 41.28mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2A, Series 1A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL20-12-130B
PL20-12-130B
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
I roto i te taonga: 9233 pcs
Tikiake: PL20-12-130B.pdf
RFQ
PL20-2
PL20-2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER
I roto i te taonga: 4284 pcs
Tikiake: PL20-2.pdf
RFQ
PL20-3
PL20-3
Kaihanga: Bel
Tikiake: PL20-3.pdf
PL20
PL20
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 20 POS PANEL MOUNT
Tikiake:
Kaihanga: Tamura
Tikiake: PL20-16-130B.pdf
PL20-5A
PL20-5A